Egyik szemünk sír a másik nevet

A Győri ETO kézilabdacsapata a BL-ben Oroszországba a Rosztovhoz látogatott ahol nagyon szoros és színvonalas mérkőzést játszott.Az első félidőben a Rosztov lehetett nyugodtabb mert 14-12 re vezettet de a Győr nem adta fel és egy 13-16 os fantasztikus 2. félidővel megnyerte a meccset 27-28 ra úgy hogy 25-22 re még a Rosztov vezetett.A Győr vezeti a csoportját 100% mérleggel 4 ponttal.

Az TELEKOM Veszprém is idegenben lépett pályára a BL-ben. A sokszoros BL győztes Barcelona otthonába látogatott,kétségkívül ez volt a legnehezebb meccse a magyar csapatnak idén.Sajnos 26-23 as vereséget szenvedtek a magyar játékosok és így nehezebb lesz megnyerni a BL t ami már igazán kijár a klubbnak az elmúlt évek után.Pozitívum hogy a Veszprém 19-12 nél sem adta fel és visszajött a meccsbe.