Tovább él az álom Manchesterben

Csütörtök este hazai pályán fogadta a Manchester United a Feyenoord eggyütesét,talán a szezon legfontosabb meccsén,mivel ha nem tudnak nyerni az angolok akkor szinte biztos hogy kiesnek az Európa Ligából szégyenszemre.

A mérkőzés elején hamar magához ragadta a kezdeményezést a hazai csapat és veszélyes helyzeteket alakított ki,Pogba és Ibrahimovic is megszerezhette volna a vezetést de próbálkozásuk nem eredményezett gólt.A 35.percben azonba egy fergeteges Ibrahimovic passz után Wayne Rooney átemelte a kimozduló kapust és megszerezte a vezetést az angoloknak.A játék képe nem változott a gól után és a United sorra dolgozta ki a helyzeteket,aminek meg is lett az eredménye egy nagyon szép támadás végén Mata lőtt a hálóba az ötösről.A 3.gólra se kellett sokat várni,Ibrahimovic cselezett az alapvonalon és váratlanul kapura szúrta a labdát ami Jones kapus lába között megpattanva a hálóba jutott a 75.percben.A csereként beálló Lingard a hosszabítás végén lőtt kapura a 16-oson kívülről ami a kapufáról bepattant így beállította a 4-0 as végeredményt,amelynek köszönhetően a United továbbjutó helyre lépett a tabellán, és az utolsó fordulóban a Zorya csapatához látogat ahol ha nyer továbbjut az egyenes kieséses szakaszba.