Sehogyse akar összejönni az Inter-nek

Az Inter élet halál harcot vív az Európa Ligában ahol most új edzőjével először lépett pályára a Hapoel Beer Sheva ellen idegenben ahol Korhut Mihály kezdőként lépett pályára és végigjátszotta a meccsett.

Az Internek csak a győzelem volt elfogadható és ilyen mentalitással is kezdtek el játszani,hamar meg is lett az eredménye Icardi révén aki közelről talált a hálóba.A 25.percben tovább növelte előnyét az Inter,Brozovic bombázott a tizenhatos sarkáról a kapuba.Az Inter a 2.félidőben sem ált le a próbálkozásokkal de ezúttal csak a felsőlecet találta el Icardi.Szinte összeomlott az Inter ezután és helyzetet sem alakított ki a továbbiakban,nem úgy mint a Beer Sheva aki kihasználta a lehetőségeit és kiegyenlített Maranho illetve Nwakaeme révén.Úgytúnt igazságos döntetlen fog születni de a csereként beállt Sahar gondoskodott arról hogy az Inter végleg elveszítse minden esélyét és a 93.percben betuszkolta az elé kerülő labdát ezzel beállította a 3-2 es végeredményt,így az Inter kiesett európa második legrangosabb sorozatából és megszégyenülve a 4.helyen fogja befejezni a kupasorozatot a csoportjában.