Dupla győzelem a kézi BL szombati napján

A győri ETO együttese hazai pályán fogadta az orosz Rosztovot a női kézilabda BL csoportkör utolsó 6.fordulójában.A meccset a vendégek kezdték jobban és 8-10 re elléptek bár a Győr is vezetett 6-5 re.A félidő vége előtt viszont megfordította a meccset a Győr és 3gólos előnnyel mehettek az öltozőbe 15-12 volt ekkor az állás.A 2.játékrészt a Győr uralta és magabiztos győzelmet aratott 32-25 arányban.Így megnyerte csoportját 10ponttal de sajnos nem visz maximum pontot tovább.

Győri ETO 32-25 Rosztov

A második magyar érdekeltségű mérkőzésen a szeged utazott Skandináviába a Kristianstad eggyütteséhez a 7.forduló keretein belül.Jól kezdte a meccsett a magyar gárda és 5-11 re ellépett ellenfelétől.Habár ez az előny csökkent így is ők mehettek nyugodtabbanpohenőre 12-15 vezetésnek köszönhetően.A 2.félidőben a Szeged gálát rendezett és 21-29 re győzött és megszerezte a 2pontot Svédországban.A mérkőzésen a szegedi Gorbok volt a legeredményesebb 7 találattal.A magyar csapat a 3.helyet foglalja el a tabellán 7forduló után.

Kristianstad 21-29 Szeged