Gálázott a Manchester United a FA kupában

A FA kupa 4.fordulójában a Manchester United csapata a 2.osztályú Wigan eggyüttesét fogadta az Old Traffordon.Egyértelműen a hazai csapat számított a mérkőzés esélyesének mivel az elmúlt 17 mérkőzésükből 16 on nem szenvedetek vereséget.

A mérkőzés nehezen indult be,az első fél órában egyik csapat sem tudott helyzetet kialakítani.A félidő vége felé magához ragadta a kezdeményezést a Manchester United és megpróbált gólt szerezni,a 45.percig úgy tűnt a mezőnyfölényt nem tudják gólra váltani a hazaiak ám ekkor a hosszú idő után újra a kezdőben helyet kapó Schweinsteiger ívelte be a labdát a tizenhatoson belülre amit Fellaini bólintott a kapuba.A második játékrészben nem váratta szurkolóit tovább a MU,gálát rendeztek,előbb Smalling majd Mkhitaryan talált be.A hosszú idő után visszatérő Bastian Schweinsteiger is betalált egy  akrobatikus mozdulat után és ezzel beállította a 4-0 ás végeredményt.Ezzel a sima győzelemmel bejutottak a nyolcaddöntőbe a vörsö ördögök,így Jose Mourinho eggyüttesébek továbbra is 4 fronton kell helyt állni,az EFL kupa döntőjébe a héten jutott be a csapat ,a FA kupa mellett még az Európa Ligába is állnak a vörösök míg a bajnokságba is harcolnak a jó pozíciókért.