Nagy égés a Liverpoolnál

Ma rendezték meg a Premier League 24. fordulójában a Hull City Liverpool mérkőzést melynek kimenetele váratlan volt. A papírformától elszakadva a Liverpool nem gyűrt el a tabella kiesőhelyen álló csapatával.

A meccs eseményei:

Két sárga lappal kezdődött a mérkőzés amit a Hull City oldalról Maguire H. kapott, a Liverpoolnál pedig Milner J. részesült benne.

A félidő előtt egy cirka perccel megtörtént a nem várt csoda a hazai csapat részéről, hisz megszerezték a vezetést méghozzá N'Diaye A. jóvoltából. HLC-LFC 44' 1-0 GÓLLÖVŐ: N'DIAYE A.

A félidőben hiába kapott fejmosást a Liverpooli csapat Klopp mestertől, a hazai csapat eldöntötte a mérkőzést a 84. percben. Ranocchia A. indításából Niasse O. B. talált a kapuba, ezzel eldöntve a mérkőzést. HLC-LFC 84' 2-0 GÓLLÖVŐ: NIASSE O. B.