Magyar siker a női kézi BL-ben, 3 év után újra nyerni tudott a Szeged a Veszprém ellen

Tegnap játszotta 3. mérkőzését a Ferencváros női kézilabda csapata a BL-ben ahol a német Leipzig-et fogadta hazai pályán.A Lipcse jobban kezdett de a Fradi visszajött és 1 gólos előnnyel mehetett a szünetre 12-11 es állásnál.A 2.félidőben az FTC ellépett 16-12 re is és ezt az előnyét a meccs végéig megőrizte.26-22-es magabiztos sikerével a pestiek csoportjukban a 2.helyen állnak azonos pontszámmal a vezető Vardarral 5-5 ponttal.

Szombaton rendezték az NB1 rangadóját a Szeged-Veszprém találkozót.A Szeged végig uralta a meccsett és 1 gólos előnnyel mentek  pihenőre.A meccs végén 26-23 ra győzték le a Veszprémieket 3 év után először.