Magabiztosan győzőtt,de elveszítette egyik emberét a Chelsea

A Fa kupa aktuális körében a Chelsea a Peterbrough eggyüttesét fogadta,a tét a továbbjutás volt,döntetlen esetén pedig újrajátszás következett volna.

A Chelsea erősen kezdett látszott hogy hamar dűlőre akarta vinni a mérkőzést a Premier League éllovasa.Pedro és Batshuayi révén az első félidőben 2-0 ra vezettet a hazai gárda,a 2. játékrész elején tovább növelték előnyüket a kékek Willian révén.A 70.percben Nichols szépített és 3-1 re módosította az eredményt.A mérkőzés ezen időszakában piros lapott kapott a Chelsea rutinos védője John Terry,aki így elhagyni kényszerült a jatékteret.A mérkőzés végeredményét Pedro állította be.

A könnyed 4-1 -es győzelemnek köszönhetően továbbjutott a Chelsea ,de Terry nélkül kell helytállniuk a következő fordulóban a nyolcaddöntőbe jutásért.