Másodosztályú klub ejtette ki a Liverpoolt az FA kupából

A Liverpool eggyüttese a Wolverhamptont fogadta a FA kupa 4.körében.A hazaiak úgy várták a mérkőzést  hogy az elmúlt két találkozójukat elveszítették,előbb a kiesőjelölt Swansea ellen kaptak ki 2-3 ra hazai pályán és került nehéz helyzetbe a bajnokságba,majd kiesetek a ligakupából a Southampton ellen az elődöntőben.A Wolves csapata se remekelt az elmúlt időkben,a Championship 18. helyét foglalják el a farkasok akik közel állnak a kieséshez.

A mérkőzés hidegzuhannyal kezdődött a hazaiak számára,mivel Stearman egy pontrúgást követően a hálóba bólintott.A védelem óriási hibáját kihasználva így megszerezte a vezetést a vendég eggyüttes.Weimann révén tovább növelte előnyét a Wolves és 0-2 es előnnyel mehettek a szünetre.A 2. félidőben óriási fölényben játszott a Liverpool,mi sem mutatja ezt jobban mint a  80%-os labdabirtoklás,ám ennek ellenére sem tudott betalálni a hazai gárda.Egészen a 86.percig kellett várnia a gólra a vörösöknek,Origi lött a kapuba egy kavarodás után és szépített 1-2 re.A továbbiakban már nem tudott betalálni a Liverpool és a verség miatt kiesett az FA kupából.A Liverpooli szurkulók nagyon csalódottak lehetnek mivel 3nap alatt 2 kupából is kiestek a vörösök.