ISCO DUPLA, 5-0 LETT A REAL MADRID-GRANADA

A La Liga 17. fordulójában a Real Madridnak a Granada volt az ellenfele. A meccs előtt a Real Madrid az első helyről várta a Granadát miközben a Granada az utolsó előtti 19. helyen állt. A meccs után ezek a statisztikák megmaradtak.
A kezdő sÍpszó után Isco kapott labdát Karim Benzemától a 12. percben. Isco Ochoa alatt begurította a labdát a hálóba, amivel egy góllal növelte az eredményt a Real Madrid. RM-GRA 1-0 12' GÓLLÖVŐ: ISCO

Nem telt el sok idő mikor Karim Benzema jó helyen volt és betudta pöckölni a Real Madrid 2. gólját. RMA-GRA 2-0 20' GÓLLÖVŐ: KARIM BENZEMA

7 perc után a 27. percben Marcelo beadása után Cristiano Ronaldo magasságát kihasználva becsúsztatta a labdát fejjel a gólvonal mögé. RMA-GRA 3-0 27' GÓLLÖVŐ: CRISTIANO RONALDO

A Granada szinte reagálni se tudott a 3. gólra mikor rá 4 percre megkapták a 4. gólt a saját kapujukba. Egy granadai passzt letudott fülelni Luka Modric a Real Madrid horvát játékosa és a kapu előtt lévő Isco elé helyezte a labdát, aki immár a második gólját jegyezhette fel. RMA-GRA 4-0 31' GÓLLÖVŐ: ISCO

Ennyi első félidei esemény született!

A második félidőben is sikerült gólt lőnie a Real Madridnak. Az 58. percben Casemiro lett eredményes James Rodriguez passza után. RMA-GRA 5-0 58' GÓLLÖVŐ: CASEMIRO