Aubameyang nemzeti színekben

Ma megtekinthettünk két darab Afrika kupa mérkőzést. A Dortmund szurkolók szoríthattak Aubameyangnak a Gabon-Bussiau-Guinea mérkőzésen míg a másik meccsen Burkina Faso csapott össze Kamerunnal.

A Gabon-Bussiau-Guinea összecsapáson várható módon a Borussia Dortmund kulcsembere Pierre-Emerick Aubameyang be tudott találni a hálóba az 53. percben ám meglepetésképpen fogadott minket a 90+1. percben megszületett a vendégek egyenlítő gólja Soares J. révén így Aubameyangék egy pontot hagytak otthon.

Gabon-Bussiau-Guinea 1-1 FT

Góllövők: P. Emerick Aubameyang 53' , illetve Soares J. 90+1'

A másik mérkőzésen szintén egy 1-1 végeredményű döntetlent láthattunk. Ott a 35. percben a vendég kameruni csapatból Moukandjo B. talált be, ám a hazaiak tudtak egyenlíteni a 75. percben Dayo I. talált be.

Burkina Faso-Kamerun 1-1 FT

Góllövők: Dayo I., illetve Moukandjo B.