Két öngól egy mérkőzésen??!

El se tudjuk hinni amit a szemünkkel láttunk a Swansea Arsenal elleni mérkőzésésén a Premier Leagueba. Ám az ágyúsok tudtak nyerni, de nem úgy ahogy hinnénk.

Az első félidőben Oliver Giroud a pirosak francia csatára vette be a hálót, ezzel a találatával 0-1-re fordítva a mérkőzés akkori állását. SWA-ARS 0-1 37' Góllövő: Oliver Giroud

Ennek a félidőnek a végében még egy nagyon csúnya műesést láthattunk a Swansea játékos Ki Sung-Yong által.

A második félidőt 9 perc múltán láthattuk izgalmasnak amikor megszületett a második Arsenal gól ám nem akárhogy. Az ellenfél talált saját kapuba. A "szerencsés" játékos Cork J. volt aki az 54. percben talált be. SWA-ARS 0-2 54' Góllövő: Cork J. (OG)

A 67. perc kezdetén egy szintén "szerencsés"  találatot láthatott minden néző, hisz a Swansea legnagyobb bánatára megint öngólnak könyvelhették el a harmadik Arsenal gólt. SWA-ARS 0-3 67' Góllövő: Naughton K. (OG)

A nyereség már be volt biztosítva bár ezt az eredményt is tudta tetőzni az Arsenal. Alexis Sanchez is eredményes lett a mérkőzésen utoljára a 73. percben. SWA-ARS 0-4 73' Góllövő: Alexis Sanchez

A 78. percben még egy Swansea sárga lapot tudott elkönyvelni a bíró buktatás miatt Fer L. részére.