Az FA Kupa legutolsó mérkőzése ma

Nehéz mérkőzés előtt ált az Aston Villa csapata és legnagyobb sajnálatukra nem is tudtak ebből a mérkőzésből nyertes félként kijönni. A Tottenham fogadta a csapatot a White Hart Lane-i stadionban. A mérkőzést közép európai idő szerint 17 órakor játszották le.

Az első félidőben nem nagyon izgulhattunk hogy a két csapat közül melyik fog gólt szerezni, hisz nem történt sok minden az első félidőben. Annál inkább a második félidőben a Tottenham előtt nyílt meg a lehetőség, mert többször is kapura találtak. A Aston Villa se szerénykedett a helyzetekben,de nekik csak 1 lövésük talált kaput.

A 71. percben Davies N'Koudou labdája után tudta a labdát a gólvonal mögé helyezni, így az állás a Tottenhamnek kedvezett. TOT-AST 1-0 71' GÓLLÖVŐ: DAVIES B.

A lefújás előtti percben Son Heung-Min talált a labdával a kapuba Sissoko labdája által így már be volt biztosítva a győzelem a Tottenham csapatának. TOT-AST 2-0 89' GÓLLÖVŐ: Son Heung-Min